25 000грн
  • Зйомка повного дня (до 10 годин, з можливістю подовження)

  • Аерозйомка в подарунок - під час війни не доступно!

  • Авторський художній монтаж кліпу (в межах 5 хвилин) та фільму евро-стандарту (в межах 30 хвилин)

  • Матеріал документальної зйомки одним файлом

  • Особистий транспорт відеооператора по Києву (за межами міста вартість палива сплачується додатково)

  • Зберігання відеофайлів протягом 7ми місяців з дня урочистості

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ


ГОДИНИ РОБОТИ

Додаткова година, в разі якщо необхідно подовжити час понад 10годин зйомки, але не більше 14годин роботи поспіль

2 500грн/1година
LOVE STORY

Знімаємо, враховуючи всі Ваші побажання, і в місті, і на околицях в мальовничих місцях, віддаємо перевагу локаціям «Чистого Неба». Створення сюжету: історія знайомства, історія кохання, побачення, спільні інтереси, присутність динаміки, веселі моменти. Створюємо короткометражну історію про Вас для показу в День Весілля

7 000грн
ДРУГИЙ ОПЕРАТОР

До 12 годин двокамерної зйомки. Різноманітність ракурсів. Художня розкадрівка

6 000грн
ВІНЧАННЯ

Таїнство, яке скріплює і освячує подружній союз. Відеозйомка вінчання - кращий спосіб на довгі роки зберегти спогади про значущу подію у Вашому житті. Не пропустіть шанс запам'ятати атмосферу Таїнства

6 000грн

* Вартість зйомки в сб/нд за подвійним тарифом

ТРАНСПОРТ

Якщо весілля заплановане не в Києві, та для зйомок потрібно виїхати за його межі необхідно сплатити вартість палива

200грн/20км **
STOP SHOTS

Зупинись мить, дай тебе запам'ятати: як зберегти в пам'яті і в цифровому форматі фотокадри з відео? Перетворимо кращі стопкадри весільного кліпу в фотографії (в межах 20знімків)

1 000грн
ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВИЙ МОНТАЖ МАТЕРІАЛІВ

Право на першочерговий монтаж відеоматріалів весілля можна придбати додатково плюс 50% до загальної вартості послуг. Термін виготовленя до 7днів.


** Ціни вказані для м. Київ і області. При виїзді за межі Київської області до даних пакетів додається оплата транспортних витрат, проживання та робота асистента (при необхідності)

ЗЙОМКА ВЕСІЛЬНОГО ДНЯ

Те, що ми створюємо зараз – це не просто відео, це спогади про найкращі миті Вашого життя. Ми вважаємо, що створюємо машину часу, сімейну реліквію, котру Ви передасте своїм дітям, а Ваші діти- своїм…

Те чудо, яке в будь-яку хвилину зможе перенести в кращі дні Вашого життя. І не просто перенести, а відтворити щось прекрасне, що Ви відчували і переживали в ньому. У найдрібніших деталях передати кожен погляд, усмішку, дотик; котрий навіть через роки буде викликати у Вас мурахи по шкірі.


АЕРОЗЙОМКА У ПОДАРУНОК

На зйомці використовується квадрокоптер DJi Mavic Pro - найкомпактніший і зручний дрон. З ним ми знімаємо гарні і динамічні кадри на прогулянці з висоти пташиного польоту. Безпілотник здатний підніматися над землею на 500 метрів і розвивати швидкість до 60 км / год. Ніяких коливань під час відео! Абсолютну плавність зйомки забезпечує спеціальна стабілізаційна система.


РЕЗУЛЬТАТ

Художній підхід до зйомки спонукає нас приймати індивідуальні рішення, а використання камери в ручному режимі дозволяє розставляти акценти на стадії запису, посилюючи вплив на глядача грамотним монтажем.

Протягом 30 днів Ви отримуєте:

Весільний кліп - тривалістю в межах 5 хвилин. У ньому зібрані найкрасивіші художні кадри.

Весільний фільм - тривалiстю в межах 30 хвилин. Покажемо всі ключові моменти весілля, лаконічно і цікаво.

Матеріал - від 2-6 годин вихідного матеріалу. Всі важливі моменти, які не відображені в повній мірі у фільмі - є в цьому відео, за винятком прогулянки.